Leonchenko – це перш за все сім’я

Leonchenko – це сім’я. Ми родом з Києва і наше виробництво базується в Києві. Кожна справа має свій початок. Має тих, хто її розпочав. Наші головні майстри – це подружжя, яке вже більше 25 років займається пошиттям виробів зі шкіри на замовлення. Багато років тому вони почали закладати фундамент нашого бренду, освоюючи професії швачки, чоботаря, закрійника, технолога. P.S. Звісно тоді вони і уявити не могли, що будуть разом зі своїми дітьми мати власний бренд з виготовлення шкіряного взуття та аксесуарів. Але ті роки дали безцінний досвід: у правильності відбору сировини, комбінуванні різних фактур, кольорів та матеріалів. Ще в 2017 році на старті запуску лінійного виробництва, вони були нашими єдиними майстрами, вони були тими китами, котрі тримають усю нашу справу. Вони розробляли, виготовляли, завершували кожен виріб, пакували, відправляли. Сьогодні вони ті, хто за потреби може виготовити пару від початку до кінця. Але ж не буває успішного бізнесу без делегування та розподілення обов’язків.

Досвідчені майстри

 Наше взуття складається не лише з якісних матеріалів, воно наповнене досвідом наших майстрів. За роки праці в ательє, майстернях, театрах   наші майстри відібрали характеристики, котрим має відповідати   колодка  аби бути максимально зручною для українського споживача і   котру ми зможемо скоригувати звертаючи увагу на індивідуальність   вашої стопи. Ми навчились доповнювати моду комфортом. Наприклад,   тренд на масивну підошву – ми обираємо для неї матеріал поліуретан   або полегшена терморезина, аби красива підошва не обтяжувала стопи.   Ми навчились розпізнавати шкіру, котра при експлуатації швидко   зношується, деформується, тож обираючи шкіру для нашого взуття ми   оминаємо такі екземпляри. Наш досвід створює для вас взуття, після,   котрого ви зрозумієте, що навіть класична модель або підбори можуть   бути зручними, наче кросівки. Саме завдяки навикам і професіоналізму,   ви отримуєте взуття, сумки, гаманці та інші аксесуари відмінної якості   та комфорту.

 Наш майстер Сергій – розробляє нові моделі, проходить з ними усі етапи   апробації. Віддаючи у виробництво контролює кожен етап виготовлення і за   потреби може перейняти його на себе. А ще, як годиться будь-яким власникам справи, вони навіть відпочиваючи   черпають та наповнюють себе ідеями. Ці моменти безцінні. Вони   наповнюють душею бізнес і тоді, це не просто бізнес, це твоя справа. Справа   усього життя.

 

 

 

 

Майстер Наталія – якщо хочете шкіряний аксесуар, вам до неї. Розробка. Виготовлення. Це все її, вона може виготовити не тільки лінійну модель, а й розробити та дати життя новому індивідуальному виробу. Якщо давно про такий мріяли – пишіть, ми з радістю реалізуємо Вашу ідею. Зазвичай лінійне виробництво не передбачає якоїсь індивідуальності, особливості, родзинки, тощо. Але ми спромоглися оминути цей стандарт.

Наша відмінність від інших – це надання можливості вам проявити себе через шкіряне взуття та аксесуари ручної роботи. Ми завжди наголошуємо на тому, що ви індивідуальність і потрібно обирати речі такі ж індивідуальні, як і ви.

Виготовлення взуття та аксесуарів своїми руками – це кропіткий і тривалий процес. Це вимагає від майстра особливих навичок, досвіду, спритності, знання технологій і властивостей різних матеріалів.

Ручна робота

Виготовлення взуття своїми руками – це кропіткий і тривалий процес. Це вимагає від майстра особливих навичок, досвіду, спритності, знання технологій і властивостей різних матеріалів. Усі наші вироби виготовлені вручну. Це не означає, що не було застосовано машинної праці.

Це означає, що виріб виготовлено не конвеєрним способом, а особисто майстром. Головна перевага взуття ручної роботи – висока якість. Хороший майстер може бачити речі, які не видно при автоматизованому зборі взуття, наприклад, невеликі плями на шкірі, порізи тощо. Майстер пильно та уважно працює над кожним швом і може оцінити результат своєї роботи в цілому. Черевики або туфлі ручної роботи, за визначенням, є товаром високої якості.

Ще одна перевага взуття ручної роботи – зручність та комфорт. Наше взуття не потрібно довго і болісно розношувати, ми підбираємо зручні колодки, завдяки чому взуття сидить рівно на нозі, не натираючи і не здавлюючи стопу, а також можемо внести індивідуальні корегування при виготовленні вашої пари взуття.

Натуральні матеріали

 

 Вироблені нами взуття та аксесуари   завжди виготовляються з натуральної   шкіри, нубука, замша або велюру. Без   штучного покриття. Чому саме   натуральна шкіра?

 Ми підтримуємо свідомий шопінг, тобто ми   прагнемо аби наше взуття залишалось з   власником, як найдовше, не один-два сезони а   довгі роки, саме тому ми виготовляємо   класичні моделі на сучасний лад і саме тому з   натуральної шкіри, бо поки це   найзносостійкіший матеріал, який гарантує, що   ваша стопа буде дихати, їй буде зручно і через   рік ваші черевики не будуть на смітнику.

 Окрім того, ми обираємо свідоме виробницво,   тобто ми не відшиваємо величезні партії задля   набиття полиць шоуруму або нашого складу, ми   відшиваємо під замовлення аби взуття 100%   було необхідне власнику.

 

Виготовлення взуття під замовлення

 Вашого розміру або бажаного кольору немає в   наявності? Ми виготовимо обрану Вами модель   під замовлення.

 Серед наших кольорів є стандартні, в котрих ми   представили майже кожну нашу модель, а є   такі, що ідеально будуть відображати ваш   світогляд. Є такі, що круто поєднуються між   собою створюючи неповторну комбінацію. Та   окрім матеріалу верху ви можете обрати інакшу   підошву, наприклад, до Челсі таку, як в Дербі   або навпаки. Ви можете обрати колір   фурнітури, шнурівки, хутра.

 І звичайно, найголовніше, ви можете обрати

К О М Ф О Р Т.

 Якщо ви маєте не стандарту повноту або   високий підйом, виступаючу кісточку (це наче   професійна хвороба українців, доречі, зачасту   вона з’являється через некомфортне/   неправильне взуття) – напишіть про це при замовлені, ми разом проведемо необхідні заміри стопи і скоригуємо вашу пару при виготовленні.